Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

[YSS]Uumutun arkıyım bana o soledi server süpermiş bende katılmak istiorum

2 posters
YazarMesaj
[YSS]!!!S€miİ!!!
ASTEĞMEN
ASTEĞMEN
[YSS]!!!S€miİ!!!

Erkek
Teşekkür :
path="" title="" permalink="">

[YSS]Uumutun arkıyım bana o soledi server süpermiş bende katılmak istiorum Empty
MesajKonu: [YSS]Uumutun arkıyım bana o soledi server süpermiş bende katılmak istiorum   [YSS]Uumutun arkıyım bana o soledi server süpermiş bende katılmak istiorum Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 12:43 pm

serveri çoook güzel olarak tanıttı inş. oledir ama o oynuorsa guzzeldir Very Happy flower afro rendeer santa cheers lol! Laughing tongue bom affraid alien rabbit pirat

ismi:Semih
msn:the-dark1993@hotmail.com
nerden katıldığı:Kocaeli/gebze
Nick:[YSS]Psko
FORUM KURUCUSU--[YSS]Ali
MAREŞAL
MAREŞAL
FORUM KURUCUSU--[YSS]Ali

Erkek
Takım : [YSS]Uumutun arkıyım bana o soledi server süpermiş bende katılmak istiorum Galatasaray
Ruh Hali : [YSS]Uumutun arkıyım bana o soledi server süpermiş bende katılmak istiorum Acaba10
Havyanı : [YSS]Uumutun arkıyım bana o soledi server süpermiş bende katılmak istiorum 10balikeu1mf8ap1pk8
Teşekkür :
path="" title="" permalink="">

İtibar
İtibar:
[YSS]Uumutun arkıyım bana o soledi server süpermiş bende katılmak istiorum Left_bar_bleue1000/1000[YSS]Uumutun arkıyım bana o soledi server süpermiş bende katılmak istiorum Empty_bar_bleue  (1000/1000)

[YSS]Uumutun arkıyım bana o soledi server süpermiş bende katılmak istiorum Empty
MesajKonu: Geri: [YSS]Uumutun arkıyım bana o soledi server süpermiş bende katılmak istiorum   [YSS]Uumutun arkıyım bana o soledi server süpermiş bende katılmak istiorum Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 2:03 pm

Nıckının başına [YSS] getir ve bızım serverdan başka yere girme ...

TEBRİK EDERİM...
https://mmmm.yetkin-forum.com

[YSS]Uumutun arkıyım bana o soledi server süpermiş bende katılmak istiorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [YSS]umutun arkadaşıyım bana o söyledi server süpermiş
» yss ye katılmak istiyorum
» YSS ye katılmak istiyorum
» yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server