Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server

YazarMesaj
Misafir
Misafir

yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server Empty
MesajKonu: yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server   yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 9:23 pm

msn:umut_brodwey@hotmail.com
nick:[yss]umut
katıldığım yer:kocaeli/gebze
FORUM KURUCUSU--[YSS]Ali
MAREŞAL
MAREŞAL
FORUM KURUCUSU--[YSS]Ali

Erkek
Takım : yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server Galatasaray
Ruh Hali : yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server Acaba10
Havyanı : yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server 10balikeu1mf8ap1pk8
Teşekkür :
path="" title="" permalink="">

İtibar
İtibar:
yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server Left_bar_bleue1000/1000yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server Empty_bar_bleue  (1000/1000)

MesajKonu: Geri: yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server   yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 9:25 pm

Nıckının başına [YSS] getir ve bızım serverdan başka yere girme ...

TEBRİK EDERİM...
https://mmmm.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server   yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 9:29 pm

umut aramızı hoş geldin Very Happy:D lol!
FORUM KURUCUSU--[YSS]Ali
MAREŞAL
MAREŞAL
FORUM KURUCUSU--[YSS]Ali

Erkek
Takım : yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server Galatasaray
Ruh Hali : yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server Acaba10
Havyanı : yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server 10balikeu1mf8ap1pk8
Teşekkür :

İtibar
İtibar:
yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server Left_bar_bleue1000/1000yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server Empty_bar_bleue  (1000/1000)

MesajKonu: Geri: yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server   yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 1:55 pm

YSS CLAN HER GECEN GUN BUYUYO...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server   yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 3:50 am

walla pek bir şey yok ama bence bu daha iyi
tam adamla dm yapıosun bi baktın adam diskoya gitti lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
FORUM KURUCUSU--[YSS]Ali
MAREŞAL
MAREŞAL
FORUM KURUCUSU--[YSS]Ali

Erkek
Teşekkür :

İtibar
İtibar:

MesajKonu: Geri: yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server   yss süüüpermiş arkadaşlarından duydum bence oynamaya değer bi server Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 9:49 pm

zaten bende onun için kaldırdım işinlanmaları Very Happy

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [YSS]umutun arkadaşıyım bana o söyledi server süpermiş
» [YSS]Uumutun arkıyım bana o soledi server süpermiş bende katılmak istiorum